ΔΕΔΔΗΕ: οι διακοπές ρεύματος σε όλη τη χώρα (3 Ιουλίου, βράδυ)

0
13

Το πρόγραμμα με τις διακοπές ηλεκτροδότησης σε διάφορες περιοχές της χώρας το βράδυ της Τετάρτης 3 Ιουλίου 2014 εξέδωσε ο ΔΕΔΔΗΕ, λόγω των 48ωρων επαναληπτικών απεργιών της ΓΕΝΟΠ – ΔΕΗ. Ηδη, λόγω των κινητοποιήσεων, περί τις 13 μονάδες παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος της ΔΕΗ έχουν τεθεί εκτός λειτουργίας.

Παράλληλα, ο Διαχειριστής του Ελληνικού Δικτύου Διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας με ανακοίνωσή του δίνει οδηγίες προς τους καταναλωτές εν όψει των πιθανών διακοπών.

Τονίζει, δε, ότι αν είναι αναγκαίες οι διακοπές ρεύματος, αυτές θα επιμερισθούν κατά τρόπο δίκαιο, δηλαδή θα είναι κυλιόμενες ανά περιοχή, συμβουλεύει να αποφεύγονται τα ασανσέρ και απευθύνει έκκληση για περιορισμό της χρήσης ενεργοβόρων ηλεκτρικών συσκευών κυρίως κατά τις ώρες αιχμής, δηλαδή από 11:00 έως 16:00 και από 20:00 έως 22:00. Το πρόγραμμα των περικοπών θα ανακοινώνεται τακτικά.

Οι διακοπές ηλεκτροδότησης έχουν ως εξής:

Διεύθυνση Περιφερείας Αττικής
 Ενδεικτικός Προγραμματισμός διακοπών ηλεκτροδότησης για το βράδυ της 03.07.2014
Ώρες διακοπής Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
19.00-20.00 ΠΑΛΛΗΝΗ, ΠΙΚΕΡΜΙ, ΣΠΑΤΑ, ΓΕΡΑΚΑΣ, ΠΑΙΑΝΙΑ, ΠΕΝΤΕΛΗ, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ, ΑΝΘΟΥΣΑ
20.00-21.00 ΚΑΛΑΜΑΚΙ, ΓΛΥΦΑΔΑ , ΒΟΥΛΑ , ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΒΑΡΗ , ΒΑΡΚΙΖΑ
21:00-22.00 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΕΥΚΗ, ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ, ΜΑΡΟΥΣΙ, ΜΕΛΙΣΣΙΑ, ΚΗΦΙΣΙΑ
22:00-23.00 ΠΕΡΑΜΑ, ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ, ΑΜΦΙΑΛΗ, ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ, ΝΙΚΑΙΑ, ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ενδεικτικός Προγραμματισμός διακοπών ηλεκτροδότησης για το βράδυ της Πέμπτης 3ης Ιουλίου 2014
ΝΗΣΙ ΝΟΜΟΙ Ώρες Διακοπής Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
Κρήτη Λασιθίου 20:00 – 21:00 ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΛΑΚΟΝΙΑ, ΒΡΥΣΕΣ, ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΟΥ
21:00 – 22:00 ΚΕΝΤΡΙ, ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΧΕΙΑ ΑΜΜΟΣ, ΚΑΒΟΥΣΙ
Ρεθύμνου 20:00 – 20:30 ΠΑΓΚΑΛΟΧΩΡΙ, ΑΣΤΕΡΙ, ΧΑΜΑΛΕΥΡΙ, ΠΙΚΡΗΣ, ΕΡΦΟΙ, ΡΟΥΠΕΣ, ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑ, ΒΙΡΑΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΕΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΝΑ, ΑΛΦΑ, ΠΡΙΝΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΑΝΑ, ΧΑΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, ΠΛΕΥΡΙΑΝΑ, ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΟΡΜΟ, ΣΚΕΠΑΣΤΗ, ΜΠΑΛΙ
                                20:30 -21:00 ΤΡΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ, ΑΡΜΕΝΟΙ, ΟΡΟΣ, ΚΑΡΕ, ΓΟΥΛΕΔΙΑΝΑ, ΣΕΛΙ, ΜΥΡΘΙΟΣ, ΓΕΝΙ, ΚΟΥΜΟΙ, ΦΩΤΕΙΝΟΥ, ΠΑΛΑΙΟΛΟΥΤΡΑ, ΚΟΞΑΡΕ, ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΓΚΟΥΣΕΛΙΑΝΑ, ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΛΗ ΣΥΚΙΑ, ΑΤΣΙΠΑΔΕΣ, ΚΑΝΕΒΟΣ, ΑΓ.ΠΕΛΑΓΙΑ, ΑΣΩΜΑΤΟΣ, ΜΑΡΙΟΥ, ΓΙΑΝΝΙΟΥ, ΠΡΕΒΕΛΗΣ, ΛΕΥΚΟΓΕΙΑ, ΠΛΑΚΙΑΣ, ΣΕΛΛΙΑ, ΡΟΔΑΚΙΝΟ
                                21:00 -21:30 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ, ΓΑΛΛΟΣ, ΠΡΙΝΕΣ, ΒΑΛΣΑΜΟΝΕΡΟ, ΓΩΝΙΑ, ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΛΑΚΙ, ΚΑΛΟΝΥΚΤΗΣ, ΠΑΛΑΙΛΙΜΝΟΣ, ΚΟΥΦΗ, ΚΑΡΩΠΗ, ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΟΥΝΤΡΟΣ, ΡΟΥΣΤΙΚΑ, ΒΕΛΟΝΑΔΟ, ΡΟΥΜΠΑΔΟ, ΒΙΛΑΝΔΡΕΔΟ, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ, ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΑ, ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΑΡΧΟΝΤΙΚΗ, ΑΣΗ ΓΩΝΙΑ, ΚΑΛΙΚΡΑΤΗΣ, ΑΡΟΛΙΘΙ, ΑΛΩΝΕΣ
21:30 – 22:00 ΑΔΕΛΕ, ΠΗΓΗ, ΛΟΥΤΡΑ, ΜΕΣΗ, ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ, ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΜΑΡΟΥΛΑΣ, ΚΥΡΙΑΝΝΑ, ΑΜΝΑΤΟΣ, ΧΑΡΚΙΑ, ΚΑΒΟΥΣΙ, ΠΡΑΣΣΕΣ, ΒΟΛΙΩΝΕΣ, ΠΑΤΣΟΣ, ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ, ΑΜΑΡΙ, ΚΑΡΙΝΕΣ, ΛΑΜΠΙΝΗ, ΔΑΡΙΒΙΑΝΑ, ΣΠΗΛΙ, ΜΙΞΟΡΟΥΜΑ, ΚΙΣΣΟΣ, ΚΕΝΤΡΟΧΩΡΙ, ΠΛΑΤΑΝΕΣ, ΑΚΤΟΥΝΤΑ, ΒΑΤΟΣ, ΑΡΔΑΚΤΟΣ, ΚΕΡΑΜΕ, ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ, ΜΕΛΑΜΠΕΣ, ΑΓΙΑ ΓΑΛΗΝΗ
Χανίων 20:00 – 20:40 ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ, ΑΓ. ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ, ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ, ΚΑΛΑΘΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ, ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ, ΠΛΑΤΑΝΟΣ
20:40 – 21:20 ΒΑΡΥΠΕΤΡΟ, ΑΓΙΑ, ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ, ΣΚΗΝΕ, ΦΟΥΡΝΕ, ΟΡΘΟΥΝΙ, ΚΑΡΑΝΟΥ, ΛΑΚΟΙ, ΟΜΑΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΤΑ, ΠΡΑΣΕ, ΣΕΜΠΡΩΝΑ, ΘΕΡΙΑΣΟ, ΜΕΣΚΛΑ, ΖΟΥΡΒΑ, ΒΑΜΟΣ, ΓΑΒΑΛΟΧΩΡΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΧΩΡΙΑ, ΤΣΙΑΒΑΡΑΣ, ΚΑΦΑΛΑΣ, ΔΡΑΠΑΝΟ, ΑΛΜΥΡΙΔΑ, ΠΛΑΚΑ, ΚΕΡΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
21:20 – 22:00 ΑΓΥΑ, ΝΟΤΙΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΑΛΑΤΑ, ΛΥΓΙΔΕΣ, ΠΟΤΗΣΤΗΡΙΑ, ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ, ΜΥΛΩΝΙΑΝΑ, ΔΥΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ, ΔΡΑΠΑΝΙΑΣ, ΚΟΛΕΝΙ, ΠΕΡΒΟΛΑΚΙΑ, ΠΛΑΚΑΛΩΝΑ, ΦΑΛΕΛΙΑΝΑ, ΔΡΑΚΩΝΑ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ, ΔΕΛΙΑΝΑ, ΜΑΛΑΘΥΡΟΣ, ΝΟΧΙΑ, ΚΑΛΗΔΩΝΙΑ
Ηρακλείου 20:00 – 21:00 ΣΚΑΛΑΝΙ, ΘΡΑΨΑΝΟ, ΑΛΑΓΝΙ, ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ, ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΑ, ΙΤΕ, ΤΜΗΜΑ ΓΑΖΙΟΥ, ΤΥΛΙΣΣΟΣ, ΜΑΡΑΘΟΣ, ΓΩΝΙΕΣ, ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΣ, ΤΕΦΕΛΙ, ΧΟΥΔΕΤΣΙ, ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΕΣ, ΠΕΖΑ
21:00 – 22:00 ΠΟΜΠΙΑ, ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ, ΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΕΣ, ΒΑΓΙΩΝΙΑ, ΚΑΠΕΤΑΝΙΑΝΑ, ΛΟΥΚΙΑ, ΣΤΕΡΝΕΣ, ΧΑΡΑΚΑΣ, ΠΥΡΓΟΣ, ΜΕΣΟΧΩΡΙΟ, ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΑ, ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ, ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ
Διεύθυνση Περιφερείας  Μακεδονίας-Θράκης
Ενδεικτικός Προγραμματισμός περικοπών για το απόγευμα-βράδυ  της Πέμπτης 3/7/2014
για τον νομό Θεσσαλονίκης
Ωρες διακοπής Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
19:00-20:00 Άγιος Αθανάσιος
Βραχιά
Ανατολικό, Μάλγαρα, Βραχιά, Άδενδρο
Γέφυρα, Ελαιούσα, Παρθένιο, Χαλκηδόνα, Μικ. Μοναστήρι
Ευαγγελισμός, Προφήτης, Νυμφόπετρα
Λαγκαδάς, Χρυσαυγή
20:00-21:00 Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου
Χαλκηδώνα Κουφάλια
Πρόχωμα, Καστανάς, Ακροπόταμος
Βαθύλακος
Κολχικό, Δρακόντειο
Μελισσοχώρι
Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχός
Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί
Καβαλάρι, Αγ. Βασίλειος
Δριμός, Μελισσοχώρι
Μεσημέρι , Καλλικράτεια
Αγ. Παρασκευή, Σουρωτή, Βασιλικά
21:00-22:00 Πανόραμα
Θέρμη, Τριάδι
Τμήμα Περαίας
Τμήμα Περαίας, Ν. Επιβάτες
Περιοχή Ρυσίου
Τμήμα Πυλαίας
Περιοχη Θερμης
Περιοχή CEDEFOPE
Γαλάτιστα
Μάδυτος – Ν. Απολλωνία – Μελισσουργός – Λουτρά Βόλβης – Μαραθούσα
Κερδύλια – Αρέθουσα – Βρασνά -Μαυρούδα
Σχολάρι ,Λάκωμα , Ν.Γωνιά , Αγιος Παύλος
Περιοχή Καλλικράτειας
Περιοχή Τριλόφου , Περιοχή Επανωμής – Επανωμή
Βιομ. Περιοχή Θέρμης
Κορδελιό, Περιοχή ΚΤΕΟ
22:00-23:00 Αγγελοχώρι, Ν. Μηχανιώνα
Ταγαράδες, Ραιδεστός
Γιανιτσών, 26ης Οκτωβρίου, Περιοχή Ευόσμου
 Περιοχή Σχολαρίου, Αρδευτικά Επανωμής Ν. Ηράκλεια
Ραιδεστός, Τμήμα Βιομηχ. Περιοχής Θέρμης
Βιομηχανική Περιοχή Περιοχή Ευκαρπίας
Νικόπολη, Σταυρούπολη
Ενδεικτικό πρόγραμμα περικοπών το απόγευμα και βράδυ της 03.07.2014
Διεύθυνση Περιφέρειας Κεντρικής Ελλάδας
Nομός Ωρες διακοπής Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
Από Έως
Βοιωτίας 19:00 20:00 Αμπελοχώρι, Λεοντάρι, Λεύκτρα, Ελλοπία, Δόμβραινα, Πρόδρομος, Αλυκή
20:00 21:00 Ξυλικοί, Τιθρώνιο, Δρυμαία Αμφίκλεια (Αρδ) Παλαιοχωρίου (Αρδ)
Ελληνικά Καλώδια, Δάφνες, Ερυθρές
Σωληνουργεια Θηβών, Πριόβολος, Δερβενοχωρια
21:00 22:00 Ορχομενός Αγ. Ανδρέας Ρωμέϊκο Διόνυσος
Αμφίκλεια Λιλαία Πολύδροσο Επτάλοφος Παρνασσός
Ακόντιο Αγ. Απόστολοι Αντλ. ΕΥΔΑΠ
Ορχομενός Παύλο Λούτσι ΟΤΕ Χλωμού Αγ. Σπυρίδων Πύργος
22:00 23:00 Βάγια, Θέσπιες, Ασκρή
Χαιρώνεια Θούριο Αγ. Βλάσιος Ανθοχώρι
Στοβίκι, Ακραίφνιο, Κάστρο, Αρδευτικά Στροβικίου-Κάστρου-Ακραιφνίου
Ευβοίας 20:00 21:00 Βελος, Λεπουρα, Νεοχωρι, Γαβαλας, Δαφνη, Αγ Γεωργιο,ς Χ Αυλωναριου, Ωρολογι, Μονοδρυ, Βρυση, Αγ Βλασης, Κονιστρα, Κουρουνι, Διρρευματα, Καδι, Ανρονιανοι, Βιταλλα, Καλημεριανοι, Ταξιαρχες
Βιομηχανικη Ζωνη Οινοφυτων
Αλιβέρι, Λατα, Κατακαλος, Λιγνιτωρυχειο, Αγ. Λουκας, Παραμεριτες, Κρεμαστος, Μακρυχωρι, Μανικια, Ανω-Κατω Σεττα
21:00 22:00 Οινοη, Βιομηχανικη Ζωνη Οινοης
Βέλος, Λέπουρα, Νεοχώρι, Αχλαδερή, Αυλωνάρι, Μουρτερή, Οχθωνιά, Οξύλιθος, Πλατάνα, Παραλία Κύμης, Μεσόκαμπος, Κύμη
Βιομηχανικη Ζωνη Οινοφυτων
Σχηματαρι, Οινοφυτα
Καστελλα
22:00 23:00 Αντλιοστάσιο Ασωπού- Σχηματαρι
Καρδίτσας 21:00 22:00 Δ.Δ Ζαιμίου, Καλλιφωνίου, Μελισσοχωρίου, Καππαδοκικού, Αγ. Βησσάριου
22:00 23:00 Δ.Δ Μέλισσας, Πτελοπούλας, Κυψέλης, Πύργου Κιερίου
Λαρίσης 19:00 20:00 Σταυρός, Αγ. Γεώργιος
21:00 22:00 Αχίλλειο Φαρσάλων
Επίλεκτος Φαρσάλων
Ν. Καρυές, Ζάππειο, Χαρά
Ν. Λεύκη, Μεσοράχη, Αγ. Ανάργυροι
Κενή
22:00 23:00  Λόφο, Ελληνικό, Πολυνέρι
Μαγνησίας 19:00 20:00 Βελεστίνο, Β” Βιομηχανική Περιοχή.
20:00 21:00 Α Βιομηχ. Περιοχή, Διμήνι
Κωφοι, Κοκκωτοι, Νεοχωρακι, Βραχος, Φυλακή.
21:00 22:00 Ελικοδρόμιο, Αρδευτικά Στεφανοβικείου
Μ.Περιβολάκι, Χλόη, Αρδευτικά
Άνω Βόλος, Πορταριά, Μακρυνίτσα.
22:00 23:00 Α Βιομηχ. Περιοχή.
Τρικάλων 20:00 21:00 Δήμος Φαρκαδώνας
Δήμος Τρικκαίων
Δήμος Εστιαιώτιδος, Τρικκαίων, Παραληθαίων
22:00 23:00 Δήμος Οιχαλίας, Πελλιναίων
Φθιώτιδος & Ευρυτανίας 19:00 20:00 Εργοστάσιο Ακρίδα
Κενή
20:00 21:00 Βουζι Μαντασια Πετρωτο
Καλαπόδι, Ζέλι, Έξαρχος
22:00 23:00 Αρδευτικά, Εργοστάσιο Νομικός
Φωκίδος 21:00 22:00 Δελφοί, Αράχωβα, Διασ.Διστόμου, Διασ.Λειβαδιάς.
Ενδεικτικό πρόγραμμα περικοπών το απόγευμα και βράδυ της 03.07.2014
Διεύθυνση Περιφέρειας Πελοποννήσου – Ηπείρου
Nομός Ωρες διακοπής Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
Από Έως
Αιτωλοακαρνανίας 19:00 20:00 Κεφαλόβρυσο, Χρυσοβέργη, Γουριά, τμήμα Πεντάλοφου.
20:00 21:00 Ορεινός Βάλτος (Μπαμπαλιό, Βαρετάδα, Γιαννόπουλοι, Αλευράδα, Μαλεσιάδα, Χαλκόπουλοι, Εμπεσός, Βρουβιανά κλπ)
21:00 22:00 Ανατ.ορεινή Ναυπακτία , Λυγιά Ναυπάκτου, Σκάλα Ναυπάκτου, Βομβοκού, Δάφνη, Παλιοχωράκι, Δήμος Πυλήνης, Δήμος Πλατάνου, τμήμα Δήμου Αποδοτίας,εγκαταστάσεις   ΕΥΔΑΠ στον Εύηνο
Ε.Ο. από Στάνου έως Κουβαρά , εργοστάσιο KNAUF.
22:00 23:00 Ανατ.ορεινή Ναυπακτία , Λυγιά Ναυπάκτου, Σκάλα Ναυπάκτου, Βομβοκού, Δάφνη, Παλιοχωράκι, Δήμος Πυλήνης, Δήμος Πλατάνου, τμήμα Δήμου Αποδοτίας,εγκαταστάσεις   ΕΥΔΑΠ στον Εύηνο
Αργολίδας 19:00 20:00 Ίρια, Δρέπανο, Βιβάρι, Κάντια, Καρναζέϊκα
20:00 21:00 Δαλαμανάρα, Κεφαλάρι, Περιμετρικά νότια Άργους
21:00 22:00 Άρια, Ασίνη, Τολό, Λευκάκια, Πλάκα Δρεπάνου
22:00 23:00 Κρανίδι, Βερβερόντα, Πορτοχέλι
Αρκαδίας 20:00 21:00 Δ. Φαλάνθου (Πιάνα-Χρυσοβίτσι-Αλωνίσταινα), Δ. Βαλτετσίου (Ασέα-Αραχαμίτες-Δόριζα)
21:00 22:00 Δήμος Β.Κυνουρίας ,Δολιανά
22:00 23:00 Δ. Κλείτορος, Δάφνη, Πουρνάρια, Δ. Παίων, Περδικονέρι, Δ.Λευκασίου (Κλειτορία)
Άρτας, Πρεβέζης & Λευκάδος 19:00 20:00 Καλεντίνη, Μεσόπυργος, Αστροχώρι, Βραγγιανά, Αθαμάνιο, Τετράκωμο.
20:00 21:00 Παντάνασσα, Άγιος Γεώργιος, Κερασώνας, Παναγιά
21:00 22:00 Θεσπρωτικό, Νικολίτσι, Ριζοβούνι, Παπαδάτες.
Κωστακιοί, Κιρκιζάτες, Πλησιοί, Ανέζα, Γαβριά, Κεραμάτες, Ακροποταμιά Νεοχώρι.
22:00 23:00 Κερασούντα, Αγιος Σπυρίδωνας, Στρογγυλή, Πέτρα.
Αχαΐας 20:00 21:00 Βουπράσιο,Βάρδα,Μανωλάδα
Πόρτες, Σανταμέρι, Λουσικά, Ελαιοχώρι, Καραμεσιναίϊκα, Λαμπρέϊκα, Μύρτος
Πόλη Αιγίου
21:00 22:00 Μετόχι,Λάππα,Καλογριά,Μποντέικα,Γομοστό, Καρέϊκα, Σαγέϊκα.
Νέα Μανωλάδα,Ψάρι,Νεάπολη,Βάρδα,Βελιτσές,Μίχοι,Σπάτα
Μιτόπολις, Μαζαράκι, Τριταία, Σκιαδά, Σταυροδρόμι, Ερυμάνθεια, Καλέντζι, Κάλφα, Αγ. Βαρβάρα.
Μυρτιά, Καμάρες (Μεσόγεια ως Παναγοπούλα)
22:00 23:00 Κ. Αχαία, Λιμνοχώρι,Καλαμάκι, τμήμα Νιφορέικα
Α.Καστρίτσι, Πλατάνι, Αγ. Βασίλειος, Αραχωβίτικα,Παναγοπούλα
Φτέρη, ορεινή περιοχή Καλαβρύτων προς Βλασία,Φ/Β ΔΕΜΟΣΙΑ
Ηλείας 20:00 21:00 Βούναργο, Ξυλοκέρα, Χανάκια, Μυρτιά
21:00 22:00 Αρετή
Λεχαινά,Μέλισσα, Κουρτέσι, Καπελέτο
22:00 23:00 Σαβάλια
Ιωαννίνων & Θεσπρωτίας 19:00 20:00 Μπάφρα, Νεοκαισάρια, Μπιζάνι, Λάκκα Σούλι, Τέροβο,Ολη η ΕΟ Ιωαννίνων-Αθηνών από το PRAKTIKER προς Αθήνα.
Κόνιτσα, Επαρχία Κόνιτσας
Βασιλικό, Κεφαλόβρυσο
20:00 21:00 Πεδινή, αμπέλεια, Μανωλιάσσα, Επισκοπικό
Κοσμηρά,Δωδωνοχώρια εως και ζωτικό,Σήραγγ Δωδώνης Εγνατίας  Πολύγυρος, Τυριά
ΒΙΠΕ, Γαρδίκη
21:00 22:00 ΒΙΠΕ, Γαρδίκη
Παραμυθιά,Καρβουνάρι, κυρα Παναγιά, Προδρόμι
Επαρχία Μετσόβου,Βουτονόσι,Μηλιά.
22:00 23:00 Όλα τα χωριά εκατέρωθεν της Εθνικής οδόυ Ιωαννίνων- Ηγουμενίτσας,Ροδοτόπι,Γραμμενοχώρια,Κόντσικα,Ασβεστοχώρι.
Μαυρούδι, Παραπόταμος, Εθνική οδός προς Ιωάννινα
Ζαγοροχώρια,Πάπιγκο,Βρύση Πασά.
Επαρχία Πωγωνίου, Δελβινάκι
Κορινθίας 19:00 20:00 Πόλη Κορίνθου, Αρχαία Κορίνθος, Ζευγολατιό
20:00 21:00 Συκιά,Μελίσσι
Σούλι,Κρυονέρι,Βασιλικό,Θαλερό,Βάλτος,Λαλιώτη.
21:00 22:00 Στιμάγκα, Ζευγολατό,Ταρσίνα,Ελληνοχώρι,Χαλκι,Σουλινάρι
Κούτσι,Νεμέα,Πετρί,Καστράκι,Τιτάνι,Γυμνό,Ψάρι.
22:00 23:00 Βιομηχανική ζώνη Κορίνθου, Ισθμός
Λακωνίας 20:00 21:00 Μονεμβασιά, Φ/Β ΤΣΑΡΑ-ΚΕΝΤΡ.ΚΟΛΩΝΑ-ΚΟΛΩΝΑ Χ3
22:00 23:00 Δαιμονια,Αρχάγγελοι,Παντάνασα,Φ/Β ΒΑΡΩΝΙΑ,Ελαφονησος
Μεσσηνίας 20:00 21:00 ΒΙΟΠΑ,Μπουρνιάς,Αεροπορική Βάση
21:00 22:00 Πύλος, Μεθώνη, Φοινικούντα
22:00 23:00 Περιοχή εκατέρωθεν δρόμου Ριζόμυλου ,Χώρα

Σχόλια